Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ БЕЗПЕКУ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Ворота протипожежні

Ворота протипожежні є невід'ємним елементом сучасних складських, виробничих і адміністративно-офісних будівель. Вони не тільки перешкоджають несанкціонованому допуску фізичних осіб і автомобільного транспорту на об'єкт, але і забезпечують перешкоду для поширення полум'я і диму під час пожежі в інші приміщення. В екстреній ситуації в закритому вигляді ворота ділять внутрішній простір поверху на кілька ізольованих секцій, забезпечуючи збереження майна і надаючи можливість для проведення евакуації персоналу і співробітників з охопленого вогнем будинку.

Протипожежні ворота відрізняються від звичайних своєю стійкістю до дії високої температури і відкритого полум'я. Стійкість вимірюється в хвилинах, відповідних їх нормативному межі вогнестійкості. Найпоширенішими на ринку моделями є ворота з показниками вогнестійкості в 30 і 60 хвилин. Стійкість конструкції до впливу відкритого вогню і високої температури пожежі обумовлена ​​використанням виключно негорючих матеріалів - сталевого листа і профілю, утеплювача на основі мінеральної вати з базальтового волокна. Крім того протипожежні ворота забезпечені ущільнювачами і пожежними стрічками, що забезпечують захист від холодного повітря в звичайних умовах і герметичність від проникнення в приміщення диму і газоподібних продуктів горіння в екстрених ситуаціях.

 

Види протипожежних воріт

Протипожежні ворота можуть бути різної конструкції і типів. Найпоширенішими є орні, відкоти, підйомні і рулонні ворота. Вибір конкретного типу повинен здійснюватися виходячи їх виду стінного отвору для установки, функціонального призначення і конструкційних особливостей будівлі, наявності простінків і одвірок і інших спеціальних елементів і конструкцій.

 

Распашна конструкция

Распашна конструкція є найбільш популярною і поширеною моделлю на ринку, так як для її встановлення не потрібно наявності спеціальних конструкцій і архітектурних елементів. Іншою перевагою є можливість влаштування хвіртки, яка допускає вільне пересування персоналу і працівників, і часткового скління площі воріт для природного освітлення приміщення денним світлом і можливості візуального спостереження охоронцями.

 

Відкатна конструкція

Конструкція передбачає відкриття воротного отвору за допомогою руху полотна за спеціальними роликам паралельно поверхні стіни, при цьому полотно не розділене на стулки, а являє собою єдину конструкцію. Для захисту внутрішнього простору від газоподібних елементів горіння отвір оснащується протидимного обрамленням. Такий пристрій воріт також передбачає можливість влаштування хвіртки. Відкатні ворота мають компактну конструкцію, відрізняються практичністю і часто монтуються в тих місцях, в яких необхідно раціонально використовувати внутрішню площу.

За способом експлуатації відкатні пожежні ворота діляться на два види. Перший вид використовується в відкритому вигляді, а їх закриття здійснюється тільки при виникненні екстреної ситуації за сигналом протипожежної сигналізації. Другий вид може відкриватися і закриватися в залежності від виробничої необхідності.

 

Підйомні ворота

Складаються з протипожежного щита, розділеного на елементи, який, в разі необхідності, переміщається вгору по спеціальних напрямних елементів конструкції. Ворітної проріз окаймляется протидимного елементами. Підйом здійснюється за допомогою електричного приводу і конструкції з барабанів і тросів. Якщо розмір елементів, що становлять ворота, дозволяє - вони оснащуються хвірткою невеликого розміру.

Перевагою такої конструкції є можливість монтажу в відсутності пристенке отвору. Так як ворота не відкриваються назовні - простір перед ними не є необхідним, проте вони вимагають вільного простору над отвором для підйому полотна.

 

Рулонні конструкції

Рулонні конструкції пожежних воріт використовуються нечасто, так як в них складові частини воріт зроблені з маленьких елементів. Вони мають слабкі захисні і вогнестійкі характеристики, невеликий довговічністю і використовуються в невеликих за площею промислових будівлях і спорудах або в приватному секторі.

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору